Making your game day a winner!


AYSO Area 1C Upper Division 2021


FROM THE DIRECTOR

11/01/2021 5:23 am
Playoff schedule is posted.

BU16 Nedeff is 4 seed and Alkhadra is 5 seed based on head to head.
Bendaoud is 7 seed and Hervey is 8 seed also on head to head.

GU19 Ramirez is 4 seed. Bolanos and Ramirez split two games but Ramirez had fewer goals allowed.

U16 Boys play quarterfinals Monday night, November 1 and Thursday, Nov. 4.

U16 Girls play quarterfinals Wednesday, November 3.

In the event teams are tied with the same number of points, tie breakers are as follows:
(1) Head to Head competition results
(2) Fewest number of goals allowed, prorated or averaged if the number of games played by each
team is not equal
(3) Fewest number of accumulated red cards and/or coach expulsions
(4) Coin toss.

The Champions in both U19 divisions advance to the Section Tournament the following weekend.

The Champions and Finalists in both U16 divisions also advance to Section Tournament.


TEAMS & STANDINGS

Rk Pool  Name  Coach  Points League
(W-L-T) 
GS GA
1 3-60-Olea Olea 28  (9-0-1) 43 8
2 6-60-Martel Martel 25  (8-1-1) 46 12
3 1-1304-Chavarria Chavarria 21  (7-2-1) 48 24
4 11-13-Alkhadra Alkhadra 17  (6-3-1) 34 22
5 9-214-Nedeff Nedeff 17  (6-4-0) 31 32
6 12-13-Georgian Georgian 16  (5-4-1) 38 35
7 10-98-Bendaoud Bendaoud 10  (3-6-1) 22 31
8 8-13-Hervey Hervey 10  (3-6-1) 25 33
9 13-40-Espinoza Espinoza 6  (2-7-1) 20 42
10 2-2-Wilson Wilson 4  (1-8-1) 16 42
11 4-214-Cacciotti Cacciotti 1  (0-9-1) 14 56
Rk Pool  Name  Coach  Points League
(W-L-T) 
GS GA
1 5-98-Sanchez Sanchez 36  (12-0-0) 58 11
2 2-214-Nieblas Nieblas 21  (7-5-0) 29 26
3 1-60-Quinones Quinones 16  (5-6-1) 27 32
4 4-60-Nunez Nunez 11  (3-6-3) 22 30
5 3-13-Evans Evans 2  (0-10-2) 21 58
Rk Pool  Name  Coach  Points League
(W-L-T) 
GS GA
1 9-2-Barber Barber 34  (11-0-1) 44 5
2 1-2-Erickson Erickson 29  (9-1-2) 40 6
3 4-214-Kubisen Kubisen 23  (7-3-2) 26 17
4 6-1304-Garcia Garcia 20  (6-4-2) 36 21
5 3-13-Quiroz Quiroz 19  (6-5-1) 16 19
6 10-13-Amicone Amicone 16  (5-6-1) 22 32
7 2-214-Murray Murray 14  (4-6-2) 14 15
8 5-98-Wong Wong 11  (3-7-2) 13 27
9 7-13-Moreno Moreno 4  (1-10-1) 10 45
10 8-60-Davis Davis 2  (0-10-2) 6 40
Rk Pool  Name  Coach  Points League
(W-L-T) 
GS GA
1 4-214-Frias Frias 31  (10-1-1) 54 19
2 3-2-James James 25  (8-3-1) 37 22
2 5-88-Cassin Cassin 25  (8-3-1) 48 31
4 1-98-Ramirez Ramirez 15  (4-5-3) 45 39
4 7-1304-Bolanos Bolanos 15  (5-7-0) 37 51
6 2-13-Alkhadra Alkhadra 9  (3-9-0) 16 50
7 6-60-Olea Olea -3  (1-11-0) 7 32
Click to publish schedules
Click to quickly turn publishing on/off

SCHEDULES & RESULTS

  Pool    Date  Time  Home  Visitor  Field  Score
1 Sun 08/29/2021 9:00 am 9-214-Nedeff 10-98-Bendaoud  SPHS 3-2
2 Sun 08/29/2021 9:00 am 11-13-Alkhadra 12-13-Georgian  LCHS JV (G) 6-3
3 Sun 08/29/2021 10:00 am 6-60-Martel 5-214-Coria  Arcadia HS
4 Sun 08/29/2021 Noon 1-1304-Chavarria 2-2-Wilson  Live Oak 10-2
5 Sun 08/29/2021 Noon 3-60-Olea 4-214-Cacciotti  Almansor 7-1
6 Sun 08/29/2021 3:00 pm 8-13-Hervey 13-40-Espinoza  Rosemead Park 3-2
7 Thu 09/02/2021 7:00 pm 13-40-Espinoza 11-13-Alkhadra  Rosemead Park 2-1†
8 Sun 09/05/2021 9:00 am 9-214-Nedeff 8-13-Hervey  LCHS JV (G) 5-3
9 Sun 09/05/2021 10:00 am 6-60-Martel 1-1304-Chavarria  Almansor 5-2
10 Sun 09/05/2021 Noon 10-98-Bendaoud 11-13-Alkhadra  Arcadia Civic 2-5
11 Sun 09/05/2021 Noon 3-60-Olea 2-2-Wilson  Almansor 6-0
12 Sun 09/05/2021 3:00 pm 13-40-Espinoza 12-13-Georgian  Rosemead Park 2-9
13 Wed 09/08/2021 6:15 pm 8-13-Hervey 12-13-Georgian  Live Oak 3-3
14 Sun 09/12/2021 9:00 am 11-13-Alkhadra 6-60-Martel  LCHS JV (G) 3-2
15 Sun 09/12/2021 9:00 am 4-214-Cacciotti 8-13-Hervey  SPHS 1-6
16 Sun 09/12/2021 Noon 12-13-Georgian 9-214-Nedeff  Arcadia HS 5-2
17 Mon 09/13/2021 6:15 pm 4-214-Cacciotti 2-2-Wilson  Arroyo South 3-7
18 Sun 09/19/2021 9:00 am 9-214-Nedeff 11-13-Alkhadra  SPHS 3-2
19 Sun 09/19/2021 10:00 am 6-60-Martel 4-214-Cacciotti  Almansor 5-0
20 Sun 09/19/2021 Noon 3-60-Olea 10-98-Bendaoud  Almansor 4-2
21 Sun 09/19/2021 1:00 pm 12-13-Georgian 1-1304-Chavarria  LCHS JV (G) 3-8
22 Mon 09/20/2021 8:00 pm 8-13-Hervey 11-13-Alkhadra  Arroyo South 1-4
23 Wed 09/22/2021 6:15 pm 4-214-Cacciotti 12-13-Georgian  Live Oak 0-5
24 Thu 09/23/2021 7:00 pm 13-40-Espinoza 1-1304-Chavarria  Rosemead Park 3-6
25 Sun 09/26/2021 8:00 am 10-98-Bendaoud 12-13-Georgian  Live Oak 2-3
26 Sun 09/26/2021 9:00 am 8-13-Hervey 6-60-Martel  LCHS JV (G) 0-6
27 Sun 09/26/2021 10:00 am 4-214-Cacciotti 11-13-Alkhadra  Mendez HS 1-7
28 Sun 09/26/2021 Noon 1-1304-Chavarria 3-60-Olea  Arcadia HS 0-1†ƒ
29 Sun 09/26/2021 3:00 pm 2-2-Wilson 13-40-Espinoza  Rosemead Park 2-3
30 Mon 09/27/2021 8:00 pm 1-1304-Chavarria 8-13-Hervey  Arroyo South 3-2
31 Sun 10/03/2021 8:00 am 6-60-Martel 2-2-Wilson  Almansor 4-0
32 Sun 10/03/2021 9:00 am 12-13-Georgian 3-60-Olea  LCHS JV (G) 1-5
33 Sun 10/03/2021 10:00 am 10-98-Bendaoud 8-13-Hervey  Live Oak 4-3
34 Sun 10/03/2021 10:00 am 1-1304-Chavarria 4-214-Cacciotti  Mendez HS 7-3
35 Sun 10/03/2021 11:00 am 9-214-Nedeff 13-40-Espinoza  SPHS 3-1
36 Mon 10/04/2021 6:15 pm 11-13-Alkhadra 2-2-Wilson  Arroyo South 3-1
37 Wed 10/06/2021 6:15 pm 3-60-Olea 6-60-Martel  Live Oak 2-2
38 Thu 10/07/2021 7:00 pm 13-40-Espinoza 10-98-Bendaoud  Rosemead Park 3-5
39 Sun 10/10/2021 10:00 am 8-13-Hervey 3-60-Olea  Arcadia HS 0-5
40 Sun 10/10/2021 10:00 am 6-60-Martel 9-214-Nedeff  Almansor 8-3
41 Sun 10/10/2021 10:00 am 10-98-Bendaoud 2-2-Wilson  Live Oak 0-0
42 Sun 10/10/2021 3:00 pm 13-40-Espinoza 4-214-Cacciotti  Rosemead Park 3-3
43 Mon 10/11/2021 6:15 pm 9-214-Nedeff 2-2-Wilson  Arroyo South 3-1
44 Sun 10/17/2021 8:00 am 1-1304-Chavarria 10-98-Bendaoud  Mendez HS 5-0
45 Sun 10/17/2021 8:00 am 3-60-Olea 11-13-Alkhadra  Almansor 5-1
46 Sun 10/17/2021 9:00 am 9-214-Nedeff 4-214-Cacciotti  SPHS 6-1
47 Sun 10/17/2021 10:00 am 12-13-Georgian 6-60-Martel  Arcadia HS 0-4
48 Mon 10/18/2021 6:15 pm 2-2-Wilson 8-13-Hervey  Arroyo South 0-4
49 Sun 10/24/2021 8:00 am 10-98-Bendaoud 6-60-Martel  Live Oak 2-4
50 Sun 10/24/2021 10:00 am 2-2-Wilson 12-13-Georgian  Arcadia HS 3-6
51 Sun 10/24/2021 1:00 pm 9-214-Nedeff 1-1304-Chavarria  Rosemead Park 3-5
52 Sun 10/24/2021 3:00 pm 3-60-Olea 13-40-Espinoza  Rosemead Park 4-1
53 Sun 10/31/2021 8:00 am 1-1304-Chavarria 11-13-Alkhadra  Mendez HS 2-2
54 Sun 10/31/2021 10:00 am 10-98-Bendaoud 4-214-Cacciotti  Live Oak 3-1
55 Sun 10/31/2021 Noon 3-60-Olea 9-214-Nedeff  Almansor 4-0
56 Sun 10/31/2021 1:00 pm 13-40-Espinoza 6-60-Martel  LCHS JV (G) 0-6
57 POB 1 V 8 Mon 11/01/2021 6:15 pm 3-60-Olea 8-13-Hervey  Arroyo South 4-1
58 POB 2v7 Mon 11/01/2021 7:00 pm 6-60-Martel 10-98-Bendaoud  Arcadia HS 1-0
59 POB 4 v 5 Mon 11/01/2021 8:00 pm 9-214-Nedeff 11-13-Alkhadra  Arroyo South 4-2
60 POB 3v6 Thu 11/04/2021 7:00 pm 1-1304-Chavarria 12-13-Georgian  Rosemead Park 6-0
61 POB W57 vs W59 Sun 11/07/2021 10:00 am 3-60-Olea 9-214-Nedeff  Live Oak 3-0
62 POB W58 vs W60 Sun 11/07/2021 10:00 am 6-60-Martel 1-1304-Chavarria  Almansor 2-3
63 POB Final W61 vs W62 Sun 11/07/2021 3:00 pm 3-60-Olea 1-1304-Chavarria  Live Oak 2-5
  Pool    Date  Time  Home  Visitor  Field  Score
1 Sun 08/29/2021 8:00 am 5-98-Sanchez 2-214-Nieblas  Live Oak 5-0
2 Sun 08/29/2021 8:00 am 3-13-Evans 4-60-Nunez  Arcadia HS 1-1
3 Mon 08/30/2021 7:00 pm 1-60-Quinones 2-214-Nieblas  Arcadia HS 3-1
4 Sun 09/05/2021 8:00 am 2-214-Nieblas 4-60-Nunez  Arcadia HS 3-1
5 Sun 09/05/2021 11:00 am 3-13-Evans 1-60-Quinones  LCHS JV (G) 3-5
6 Wed 09/08/2021 8:00 pm 5-98-Sanchez 4-60-Nunez  Live Oak 5-2†
7 Sun 09/12/2021 11:00 am 3-13-Evans 5-98-Sanchez  SPHS 0-5
8 Sun 09/12/2021 Noon 1-60-Quinones 4-60-Nunez  Almansor 1-3
9 Wed 09/15/2021 8:00 pm 3-13-Evans 2-214-Nieblas  Live Oak 2-3
10 Sun 09/19/2021 8:00 am 5-98-Sanchez 4-60-Nunez  Live Oak 4-0
11 Sun 09/19/2021 11:00 am 2-214-Nieblas 1-60-Quinones  LCHS JV (G) 1-3
12 Wed 09/22/2021 8:00 pm 1-60-Quinones 3-13-Evans  Live Oak 6-1
13 Sun 09/26/2021 8:00 am 1-60-Quinones 5-98-Sanchez  Almansor 0-5
14 Sun 09/26/2021 10:00 am 2-214-Nieblas 3-13-Evans  Live Oak 6-1
15 Wed 09/29/2021 8:00 pm 2-214-Nieblas 4-60-Nunez  Live Oak 2-0
16 Sun 10/03/2021 8:00 am 2-214-Nieblas 5-98-Sanchez  Live Oak 1-3
17 Sun 10/03/2021 10:00 am 4-60-Nunez 3-13-Evans  Almansor 3-3
18 Mon 10/04/2021 7:00 pm 5-98-Sanchez 3-13-Evans  Arcadia HS 5-0
19 Wed 10/06/2021 8:00 pm 1-60-Quinones 4-60-Nunez  Live Oak 1-1
20 Sun 10/10/2021 11:00 am 4-60-Nunez 2-214-Nieblas  SPHS 1-2
21 Sun 10/10/2021 11:00 am 3-13-Evans 1-60-Quinones  LCHS JV (G) 4-5
22 Wed 10/13/2021 8:00 pm 1-60-Quinones 5-98-Sanchez  Live Oak 2-4
23 Sun 10/17/2021 10:00 am 5-98-Sanchez 2-214-Nieblas  Live Oak 5-2
24 Sun 10/17/2021 Noon 4-60-Nunez 1-60-Quinones  Almansor 2-0
25 Wed 10/20/2021 8:00 pm 5-98-Sanchez 3-13-Evans  Live Oak 7-2
26 Sun 10/24/2021 11:00 am 1-60-Quinones 2-214-Nieblas  SPHS 1-2
27 Sun 10/24/2021 Noon 4-60-Nunez 5-98-Sanchez  Arcadia HS 2-5
28 Wed 10/27/2021 8:00 pm 3-13-Evans 4-60-Nunez  Live Oak 3-6
29 Sun 10/31/2021 8:00 am 5-98-Sanchez 1-60-Quinones  Live Oak 5-0
30 Sun 10/31/2021 9:00 am 3-13-Evans 2-214-Nieblas  SPHS 1-6
31 POB 2v3 Sun 11/07/2021 8:00 am 2-214-Nieblas 1-60-Quinones  Live Oak 5-0
32 POB 1v4 Sun 11/07/2021 8:00 am 5-98-Sanchez 4-60-Nunez  Almansor 3-0
33 POB Final W31 vs W32 Sun 11/07/2021 1:00 pm 5-98-Sanchez 2-214-Nieblas  Live Oak 1-0
  Pool    Date  Time  Home  Visitor  Field  Score
1 Sun 08/29/2021 10:00 am 9-2-Barber 10-13-Amicone  Arcadia Civic 5-0
2 Sun 08/29/2021 10:00 am 8-60-Davis 7-13-Moreno  Almansor 2-3
3 Sun 08/29/2021 10:00 am 5-98-Wong 6-1304-Garcia  Live Oak 1-3
4 Sun 08/29/2021 Noon 1-2-Erickson 2-214-Murray  Arcadia HS 0-0
5 Sun 08/29/2021 1:00 pm 3-13-Quiroz 4-214-Kubisen  LCHS JV (G) 1-4
6 Mon 08/30/2021 6:15 pm 9-2-Barber 4-214-Kubisen  Arroyo South 1-1
7 Sun 09/05/2021 10:00 am 9-2-Barber 8-60-Davis  Arcadia HS 7-0
8 Sun 09/05/2021 10:00 am 6-1304-Garcia 7-13-Moreno  Mendez HS 6-1
9 Sun 09/05/2021 11:00 am 2-214-Murray 3-13-Quiroz  SPHS 1-2
10 Sun 09/05/2021 1:00 pm 10-13-Amicone 1-2-Erickson  LCHS JV (G) 1-4
11 Sun 09/05/2021 1:00 pm 5-98-Wong 4-214-Kubisen  Rosemead Park 3-3
12 Sun 09/12/2021 8:00 am 5-98-Wong 1-2-Erickson  Live Oak 0-6
13 Sun 09/12/2021 8:00 am 9-2-Barber 2-214-Murray  Arcadia HS 4-0
14 Sun 09/12/2021 10:00 am 8-60-Davis 4-214-Kubisen  Arcadia HS 0-3
15 Sun 09/12/2021 10:00 am 6-1304-Garcia 10-13-Amicone  Mendez HS 5-1
16 Sun 09/12/2021 1:00 pm 3-13-Quiroz 7-13-Moreno  LCHS JV (G) 2-1
17 Mon 09/13/2021 8:00 pm 6-1304-Garcia 1-2-Erickson  Arroyo South 2-2
18 Thu 09/16/2021 7:00 pm 2-214-Murray 5-98-Wong  Rosemead Park 1-0
19 Sun 09/19/2021 8:00 am 8-60-Davis 2-214-Murray  Almansor 0-4
20 Sun 09/19/2021 9:00 am 3-13-Quiroz 1-2-Erickson  LCHS JV (G) 0-2
21 Sun 09/19/2021 10:00 am 4-214-Kubisen 6-1304-Garcia  Live Oak 3-2
22 Sun 09/19/2021 Noon 9-2-Barber 7-13-Moreno  Arcadia HS 5-0
23 Sun 09/19/2021 Noon 5-98-Wong 10-13-Amicone  Live Oak 2-1
24 Mon 09/20/2021 6:15 pm 2-214-Murray 9-2-Barber  Arroyo South 0-1
25 Sun 09/26/2021 8:00 am 6-1304-Garcia 9-2-Barber  Mendez HS 1-3
26 Sun 09/26/2021 8:00 am 4-214-Kubisen 1-2-Erickson  Arcadia HS 0-5
27 Sun 09/26/2021 9:00 am 2-214-Murray 7-13-Moreno  SPHS 3-1
28 Sun 09/26/2021 10:00 am 8-60-Davis 5-98-Wong  Almansor 0-4
29 Sun 09/26/2021 11:00 am 10-13-Amicone 3-13-Quiroz  LCHS JV (G) 1-0
30 Mon 09/27/2021 6:15 pm 8-60-Davis 3-13-Quiroz  Arroyo South 1-1
31 Wed 09/29/2021 6:15 pm 7-13-Moreno 10-13-Amicone  Live Oak 0-4
32 Sun 10/03/2021 8:00 am 6-1304-Garcia 3-13-Quiroz  Mendez HS 3-0
33 Sun 10/03/2021 8:00 am 1-2-Erickson 7-13-Moreno  Arcadia HS 5-0
34 Sun 10/03/2021 9:00 am 2-214-Murray 4-214-Kubisen  SPHS 0-1
35 Sun 10/03/2021 10:00 am 8-60-Davis 10-13-Amicone  Arcadia HS 1-2
36 Sun 10/03/2021 Noon 5-98-Wong 9-2-Barber  Live Oak 0-3
37 Sun 10/10/2021 8:00 am 1-2-Erickson 6-1304-Garcia  Arcadia HS 4-2
38 Sun 10/10/2021 8:00 am 8-60-Davis 3-13-Quiroz  Almansor 0-1
39 Sun 10/10/2021 9:00 am 10-13-Amicone 7-13-Moreno  LCHS JV (G) 5-3
40 Sun 10/10/2021 9:00 am 2-214-Murray 5-98-Wong  SPHS 2-0
41 Sun 10/10/2021 1:00 pm 4-214-Kubisen 9-2-Barber  Rosemead Park 0-2
42 Wed 10/13/2021 6:15 pm 4-214-Kubisen 8-60-Davis  Live Oak 3-1
43 Thu 10/14/2021 7:00 pm 6-1304-Garcia 10-13-Amicone  Rosemead Park 2-3
44 Sun 10/17/2021 8:00 am 5-98-Wong 7-13-Moreno  Live Oak 1-0
45 Sun 10/17/2021 9:00 am 10-13-Amicone 4-214-Kubisen  LCHS JV (G) 1-2
46 Sun 10/17/2021 10:00 am 6-1304-Garcia 2-214-Murray  Mendez HS 2-1
47 Sun 10/17/2021 Noon 9-2-Barber 3-13-Quiroz  Arcadia HS 6-2
48 Sun 10/17/2021 Noon 8-60-Davis 1-2-Erickson  Live Oak 0-5
49 Wed 10/20/2021 6:15 pm 3-13-Quiroz 7-13-Moreno  Live Oak 5-0
50 Sun 10/24/2021 8:00 am 1-2-Erickson 9-2-Barber  Arcadia HS 0-1
51 Sun 10/24/2021 8:00 am 8-60-Davis 6-1304-Garcia  Almansor 0-6
52 Sun 10/24/2021 9:00 am 4-214-Kubisen 7-13-Moreno  SPHS 6-0
53 Sun 10/24/2021 10:00 am 5-98-Wong 3-13-Quiroz  Live Oak 0-1
54 Sun 10/24/2021 1:00 pm 10-13-Amicone 2-214-Murray  LCHS JV (G) 2-2
55 Wed 10/27/2021 6:15 pm 5-98-Wong 1-2-Erickson  Live Oak 0-5
56 Sun 10/31/2021 8:00 am 8-60-Davis 7-13-Moreno  Almansor 1-1
57 Sun 10/31/2021 8:00 am 1-2-Erickson 2-214-Murray  Arcadia HS 2-0
58 Sun 10/31/2021 9:00 am 3-13-Quiroz 4-214-Kubisen  LCHS JV (G) 1-0
59 Sun 10/31/2021 10:00 am 10-13-Amicone 9-2-Barber  Arcadia HS 1-6
60 Sun 10/31/2021 Noon 6-1304-Garcia 5-98-Wong  Arcadia HS 2-2
61 POB 3v6 Wed 11/03/2021 6:15 pm 4-214-Kubisen 10-13-Amicone  Live Oak 2-0
62 POB 4v5 Wed 11/03/2021 8:00 pm 6-1304-Garcia 3-13-Quiroz  Live Oak 6-1
63 POB 1 v W62 Sun 11/07/2021 10:00 am 9-2-Barber 6-1304-Garcia  Arcadia HS 2-0
64 POB 2 v W61 Sun 11/07/2021 10:00 am 1-2-Erickson 4-214-Kubisen  Arcadia Civic 1-0
65 POB Final W63 vs W64 Sun 11/07/2021 3:00 pm 9-2-Barber 1-2-Erickson  Arcadia Civic 1-3
  Pool    Date  Time  Home  Visitor  Field  Score
1 Sun 08/29/2021 11:00 am 4-214-Frias 3-2-James  SPHS 4-2
2 Sun 08/29/2021 11:00 am 1-98-Ramirez 2-13-Alkhadra  LCHS JV (G) 3-5
3 Sun 08/29/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 6-60-Olea  GSC 7-0
4 Mon 08/30/2021 8:00 pm 7-1304-Bolanos 5-88-Cassin  Arroyo South 3-7
5 Sun 09/05/2021 8:00 am 7-1304-Bolanos 6-60-Olea  Mendez HS 2-4
6 Sun 09/05/2021 10:00 am 3-2-James 2-13-Alkhadra  Arcadia Civic 5-0
7 Thu 09/09/2021 7:00 pm 1-98-Ramirez 4-214-Frias  Rosemead Park 3-3
8 Sun 09/12/2021 10:00 am 1-98-Ramirez 7-1304-Bolanos  Live Oak 4-6
9 Sun 09/12/2021 10:00 am 6-60-Olea 4-214-Frias  Almansor 0-4
10 Sun 09/12/2021 11:00 am 2-13-Alkhadra 5-88-Cassin  LCHS JV (G) 2-4
11 Mon 09/13/2021 7:00 pm 3-2-James 7-1304-Bolanos  Arcadia HS 6-2
12 Sun 09/19/2021 10:00 am 3-2-James 1-98-Ramirez  Arcadia HS 2-0
13 Sun 09/19/2021 11:00 am 4-214-Frias 2-13-Alkhadra  SPHS 6-0
14 Sun 09/19/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 7-1304-Bolanos  GSC 7-5
15 Sun 09/26/2021 10:00 am 6-60-Olea 1-98-Ramirez  Arcadia HS 0-4
16 Sun 09/26/2021 11:00 am 4-214-Frias 7-1304-Bolanos  SPHS 6-1
17 Sun 09/26/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 3-2-James  GSC 4-1
18 Mon 09/27/2021 7:00 pm 3-2-James 6-60-Olea  Arcadia HS 1-0
19 Thu 09/30/2021 7:00 pm 7-1304-Bolanos 2-13-Alkhadra  Rosemead Park 3-2
20 Sun 10/03/2021 11:00 am 2-13-Alkhadra 6-60-Olea  LCHS JV (G) 1-0†ƒ
21 Sun 10/03/2021 Noon 3-2-James 7-1304-Bolanos  Arcadia HS 5-1
22 Sun 10/03/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 4-214-Frias  GSC 3-5
23 Mon 10/04/2021 8:00 pm 1-98-Ramirez 4-214-Frias  Arroyo South 2-6
24 Sun 10/10/2021 Noon 3-2-James 6-60-Olea  Arcadia HS 1-0†ƒ
25 Sun 10/10/2021 1:00 pm 2-13-Alkhadra 7-1304-Bolanos  LCHS JV (G) 2-6
26 Sun 10/10/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 1-98-Ramirez  GSC 2-2
27 Mon 10/11/2021 7:00 pm 3-2-James 5-88-Cassin  Arcadia HS 3-2
28 Mon 10/11/2021 8:00 pm 1-98-Ramirez 6-60-Olea  Arroyo South 8-3
29 Sun 10/17/2021 10:00 am 6-60-Olea 5-88-Cassin  Almansor 0-1†ƒ
30 Sun 10/17/2021 11:00 am 4-214-Frias 3-2-James  SPHS 2-0
31 Sun 10/17/2021 11:00 am 2-13-Alkhadra 1-98-Ramirez  LCHS JV (G) 0-7
32 Mon 10/18/2021 7:00 pm 6-60-Olea 2-13-Alkhadra  Arcadia HS 0-1†ƒ
33 Mon 10/18/2021 8:00 pm 4-214-Frias 7-1304-Bolanos  Arroyo South 4-5
34 Thu 10/21/2021 7:00 pm 1-98-Ramirez 3-2-James  Rosemead Park 5-5
35 Sun 10/24/2021 10:00 am 6-60-Olea 7-1304-Bolanos  Almansor 0-1†ƒ
36 Sun 10/24/2021 11:00 am 2-13-Alkhadra 3-2-James  LCHS JV (G) 2-6
37 Sun 10/24/2021 6:00 pm 5-88-Cassin 4-214-Frias  GSC 2-7
38 Mon 10/25/2021 7:00 pm 1-98-Ramirez 5-88-Cassin  Arcadia HS 3-5
39 Thu 10/28/2021 7:00 pm 4-214-Frias 2-13-Alkhadra  Rosemead Park 6-1
40 Sun 10/31/2021 10:00 am 7-1304-Bolanos 1-98-Ramirez  Mendez HS 2-4
41 Sun 10/31/2021 10:00 am 6-60-Olea 4-214-Frias  Almansor 0-1†ƒ
42 Sun 10/31/2021 11:00 am 2-13-Alkhadra 5-88-Cassin  LCHS JV (G) 0-4
43 POB 1v4 Sun 11/07/2021 8:00 am 4-214-Frias 1-98-Ramirez  Arcadia Civic 1-4
44 POB 2v3 Sun 11/07/2021 8:00 am 3-2-James 5-88-Cassin  Arcadia HS 2-1
45 POB Final W43 vs W44 Sun 11/07/2021 1:00 pm 3-2-James 1-98-Ramirez  Arcadia Civic 1-0